آشنایی با نیروگستر کرمان

آشنایی با نیروگستر کرمان

اصل اول ما مشتری مداری

یکایک شما مشتریان، تامین کنندگان، رقبا و همکاران، اعضای ارزشمند فروشگاه نیروگستر کرمان هستید.آرزویمان این است که این خانواده هر روز بزرگتر و توانمندتر گردد.ما معتقدیم جهانی شدن فرآیندی مخاطره آمیز و مملو از فرصت هاست که تحقق آن امری تصادفی نیست. امیدواریم همراه و همگام با رشد و توسعه جهانی و با رونق تولید و صادرات در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد ملی، عدالت و امنیت اجتماعی و توسعه صنعت کشور با همکاری مشتریان گرانقدر و با تلاش همکاران عزیز، از طریق بهبود مستمر کیفیت خدمات و محصولات، با اراده ای قوی تر از گذشته گام برداشته و در این امر موفق به تحقق آرمان هایمان شویم. امید است با توجه به استقبال مناسب کارفرمایان و مشتریان خود گام های مفیدی در راستای مشتری مداری برداشته . در پایان مدیریت این فروشگاه مشتاقانه از دیدگاه ها و نظرات شما همکاران گرامی استقبال میکند

صحت ادعای ما ، عمل ماست


یکی از برترین امتیازهای فروشگاه نیروگستر کرمان در ارسال سریع کالا میباشد،شاید شما هم تجربه نا خوشایند دریافت با تاخیر کالا را داشته باشید! میدانید علت اصلی ارسال با تاخیر چیست؟ فروشنده کالا را موجود ندارد و صرفا با یک عکس محصول اقدام به فروش مینماید،بعد از خرید شما به بازار مراجعه کرده و کالا را تهیه و برای شما ارسال میکند،این امر نه تنها باعث اتلاف زمان ارسال بلکه در بیشتر موارد کالای متفرقه و تقلبی ارسال خواهد شد چون این فروشندگان با عکس اغلب مهارتی در تشخیص کالای اصلی ندارند،این امر در فروشگاه های معتبر هم اتفاق می افتد البته خوبی این فروشگاه ها اینست که نام فروشنده کالا را درج میکنند و در واقع این امر هم خود مسائل و مشکلات قبل را دارد. در فروشگاه نیروگستر کرمان ، شما کالا را با اصالت و طبق همان مشخصات صفحه محصول دریافت خواهید کرد، ما کالای موجود در انبار فروشگاه نیروگستر کرمان را میفروشیم و موجودی ما براساس موجود دقیق کالا محاسبه میشود.

راهنمای خرید از نیروگستر کرمان

شما کاربران عزیز برای انجام کلیه سفارشات خود نیازی نیست که به فروشگاه بیایید کافی است که از طریق سایت از محصولات فروشگاه ما دیده فرموده و با توجه به نوع در خواست خود ثبت سفارشات را انجام دهید. لازم به ذکر است که در زمان ثبت سفارش خود از مراحل ثبت و نوع و میزان درخواست خود اطمینان کامل را کسب نموده و در نهایت ثبت درخواست را اعمال نماید.
پس اینکه سفارشات خود را انجام دادید می توانید هزینه های آن را بصورت آنلاین پرداخت نموده و اگر در زمان ثبت سفارش با مشکل برخورد نموده سریعا با تیم پشتیبان تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را مبذول دارند. اگر در زمان ثبت سفارش و واریز آن از خرید خود منصرف شدید سریعا با ما تماس گرفته و لغو درخواست را اعلام نماید که در صورت پرداخت وجه ظرف مدت ۲۴ ساعت مبلغ به شما عودت داده می شود.
درصورت درخواست صددر صد شما ما تا زمان دریافت کالا پیگری لازم را خواهیم داشت تا محصول طبق سفارش شما به شما ارسال گردد. در زمان دریافت محصول درصورت عدم تطابق در محصول ارسالی حق استرداد آن را خواهید داشت و وجه پرداختی به شما باز گردانده خواهد شد.

تضمین کیفیت و مشاوره ی رایگان

فروشگاه بزرگ نیروگستر کرمان با داشتن مشتریان دائمی خود و فروش بالایی که سالیانه دارد توانسته است فعالیت های خود را همراه با خدمات ارزنده بیشتر برای سهولت کار مشتریان خود ارائه دهد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که کلیه محصولات ما با بهترین و بالاترین کیفیت می باشد و شما می توانید با خیال آسوده و با اطمینان خاطر خرید خود را بصورت عمده ای انجام دهید. در صورت هرگونه سوال و یا مشاوره با تیم ما می توانید بصورت رایگان از کارشناسان خبره و حرفه ای ما کسب اطلاع نماید. هدف تیم ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است. چرا که شما عزیزان شایسته ی بهترین خدمات هستید.اعضا تیم

کارشناس شبکه‌های اجتماعی

یک متن کوتاه درمورد شخص یا اشخاص و زمینه کاری که در حال انجام هستند

تولید محتوا و سئو

یک متن کوتاه درمورد شخص یا اشخاص و زمینه کاری که در حال انجام هستند

کارشناس فنی

یک متن کوتاه درمورد شخص یا اشخاص و زمینه کاری که در حال انجام هستند

تولید محتوا و سئو

یک متن کوتاه درمورد شخص یا اشخاص و زمینه کاری که در حال انجام هستند

کارشناس گرافیک

یک متن کوتاه درمورد شخص یا اشخاص و زمینه کاری که در حال انجام هستند